Акробатика для дітей

Сучасні діти проводять багато часу перед екранами комп’ютерів і телевізорів, займаючись в школі і факультативних гуртках, що істотно зменшує кількість і якість фізичного навантаження, яка так необхідна для гармонійного розвитку підростаючого дитячого організму.

Якщо батьки зацікавлені в тому, щоб у дітей не було проблем зі здоров’ям, щоб вони росли міцними і витривалими, необхідно мотивувати їх до занять спортом. Однак далеко не всі діти горять бажанням відвідувати спортивні тренування, адже це зажадають від них відповідального ставлення і дисципліни. Заняття акробатикою будуть чудовим виходом з положення — вони не тільки піднімуть фізичний тонус організму, але і дадуть дитині можливість отримати корисні фізичні навички, які напевно виділять його в середовищі однокласників або друзів.

Акробатика і здоров’я

  • Заняття акробатикою формують у дітей хороший м’язовий корсет і поставу. Це виявиться дуже корисним в подальшому, коли на шкільних уроках вони будуть проводити багато часу практично нерухомо.
  • Комплекс акробатичних вправ дозволить закріпити корисні для здоров’я навички: красивою і правильною ходьби, лазіння по канатах і сходах, вміння групуватися під час несподіваних падінь.
  • Акробатика розвиває всі основні групи м’язів, силу і витривалість; тренує у дітей координацію і вправність.

Оставить комментарий

Beauty Salon

Про всі наши послуги вам розповість наш чат-бот.