Олексій Їжак

viber image

Олексій Їжак — інструктор класичної йоги (classic yoga), практикує йогу більше 18-ти років, навчався в Школі Йога Гуру Ар Сантема, в школі йоги Прана-видья, брав участь у багатьох йогівських семінарах і тренінгах, в трьох Міжнародних турнірах з йоги, в тому числі в якості тренера. Олексій протягом 10 років проводить заняття з групами. Спеціалізується в основному з йоги для жінок, враховуючи особливості жіночої практики, хоча має досвід ведення груп з чоловіками.

Методика проведення занять побудована на принципі поступовості освоєння вправ і гармонійного чергування напруги і розслаблення. У процесі виконання вправ Ви зміцните м’язи і суглоби, станете більш гнучкими, а так же поринете в захоплюючу і життєво корисну філософію йоги. Дихальні гімнастики допоможуть Вам отримати потужний заряд енергії і відчути прилив сил. Техніки релаксації в йозі допомагають справлятися зі стресами. Інтенсивні і якісні тренування дають тонус всіх м’язів, допомагають підтягти тіло і вибудувати поставу.

Олексій з увагою підходить до кожного учасника групи, пояснюючи і коментуючи в процесі заняття кожен елемент тренування.


Оставить комментарий

Новини студіі