Англійська для дітей ( 1-2 роки )

Ще змалку дитина найактивніше розвивається та максимально єфективно пізнає, саму тому навчання необхідно починати змалку. Заняття проводить кваліфікований педагог Олександра Могильна.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Наші діти обожнюють урок … англійської мови! Тому що на ньому ну дууже весело і тому, що для запам’ятовування слів використовуються гри, асоціації. Через пісні, вірші, веселі ігри, хороводи дитина знайомиться з англійською мовою. Заняття побудовано в ігровій формі і передбачає активне включення в процес батька і дитини.

На уроках використовується принцип занурення в мову, за рахунок зведення до мінімуму використання російської мови. Пояснення матеріалу і розуміння досягається шляхом використання, музики, візуального матеріалу, рухів, міміки. Таким чином, діти починають розуміти і запам’ятовувати смислові конструкції мови, а не окремі слова. Ігри, пісні і багаторазове повторення лексики в різних варіантах веде до більш гармонійного засвоєнню матеріалу та сприйняття мови як єдиного цілого, а не окремих елементів (фонетики, граматики і лексики).

До кінця вересня пробне заняття БЕЗКОШТОВНО
Кількість місць обмежена, Запис 0685040065


Оставить комментарий

Новини студіі