Анна Воловик

9whN6Uf_R9Q
Тренінговий центр «Афіна» створений на базі громадської організації «ПРАМЕТ». За легендами, Прометей викрав з Олімпу вогонь і передав його людям (він піднявся на небо за допомогою Афіни і підняв факел до сонця), а також — Прометей виліпив людей з землі, а Афіна — наділила їх диханням.
На базі древніх буддійських практик і навчань провідні майстри тренінгового центру «Афіна» синтезували унікальні методики розвитку — тілесні, енергетичні та духовні практики — Алхімія екстазу (Даосская алхімія і Ваджраяна Рейкі), серфінг усвідомлення, алмазна йога, звучання, волнованіе.
Напрямки створені з метою об’єднати все найкраще, що відомо на сьогоднішній день про духовні практики, про енерго-інформаційної природі людини і його зв’язки із Всесвітом, про способи самосовершенстованія особистості і поліпшення психо-емоційного та фізичного здоров’я, а також, зміцнення духу.
Тренінговий центр «Афіна» надає інструменти, за допомогою яких, людина може придбати щастя, радість, здоров’я, молодість, довголіття, гармонію, увереноость в собі, а також, — розвинути творчі та інтелектуальні здібності для пробудження свого справжнього призначення.


Оставить комментарий

Beauty Salon

Описание всех услуг и многое другое, расскажет Вам наш Чат-Бот.