практика Звучание

meditatsiya-dlya-zdorovya-5-izmenenij-kotorye-proizojdut-s-vami--wc1506975840


Все навколо нас має свій звук, свою вібрацію, свою хвилю.

Все звучить. Звучимо і ми самі, починаючи від почутої вібрації нашого голосу і закінчуючи дрібною часткою нашого організму. У практиці «Звучання» звук, як вібрація, проникає в усі клітини організму, енергетично насичує їх і нормалізує їх роботу, тобто реалізується більш тонкий спосіб взаємодії внутрішніх процесів.
У практиці «Звучання» використовуються індійські, тибетські, слов’янські мантри і православні молитви. У слов’яно-арійської культури мантра позначає сяйво Божественної мудрості, творить активною частиною енергії творення ази мислетворчість.
Звучання — це м’яка цілюща практика, в основі якої лежить свідома настройка резонаторів (голови, а в подальшому грудна клітка і таз) і певного виду внутрішнього уваги. Звукові вібрації проникають в усі клітини організму людини, даючи дуже важливий вид енергетичного впливу. Завдяки цим вібраціям, відбувається енергетичне насичення і нормалізація всіх життєво важливих підсистем організму, поліпшення самопочуття, розкриття внутрішнього потенціалу.
Ця практика дуже проста і потужна, але найголовніше, вона доступна для всіх.


Оставить комментарий

Beauty Salon

Описание всех услуг и многое другое, расскажет Вам наш Чат-Бот.