Сучасні танці для дітей

Дитяча хореографія в студії танців ArtDream- це не просто танці для дітей, це величезні можливості для всебічного гармонійного: фізичного, емоційного і естетичного розвитку дитини!

Турботливі батьки знають, наскіDSC_8522льки важливо розвивати дитину з самого раннього дитинства. Танець розвиває пластичність тіла і фантазію, вчить дитину розуміти сенс художнього образу.

Навчання дітей танцям — це прекрасна можливість поліпшити фізичні дані, навчити дитину дисципліни і концентрації уваги. Танці дають можливість ставити цілі і досягати їх.DSC_8625

Дитяча хореографія розвиває координацію, музичний слух, сприяє розвитку творчих здібностей дитини.

Заняття з хореографії в студії танців ArtDream навчать вашого малюка за допомогою танцю висловлювати певні емоції, настрої, характер зображуваних персонажів.

Систематичні заняття танцями виправляє сутулість, зайвий вигин в попереку, дитина стане струнким і витонченим.Красива дитяча осанка- ось за що слід подякувати хореографії. Адже,

навчившись в дитинстві правильно тримати спину, згодом дитина з правильної дитячої поставою уникне багатьох неприємностей зі здоров’ям. А ще заняття хореографією дають дитячому організму фізичне навантаження,

рівну поєднанню кількох видів спорту!

Красива дитяча осанка- ось за що слід подякувати хореографії. Адже, навчившись в дитинстві правильно тримати спину, згодом дитина з правильної дитячої поставою уникне багатьох неприємностей зі здоров’ям.

А ще заняття хореографією дають дитячому організму фізичне навантаження, рівну поєднанню кількох видів спорту!

Чекаємо ваших діток в нашій студії танців ArtDream, в дивовижній країні, яка називається дитяча хореографія. Ми з великим задоволенням і радістю навчимо танцювати дитини на уроках хореографії!

А все танцювальні досягнення наших малюків ми з гордістю продемонструємо на підсумкових звітних концертах, де батьки матимуть чудову нагоду аплодувати своїм маленьким артистам і бачити їх сяючими від задоволення!

 


Оставить комментарий