JAZZ MODERN

Джаз-модерн — це поєднання джазу, як абсолютної свободи душі і тіла, обмежене лише ритмами музики і модерну, як абсолютно нове бачення класичної хореографії. 44815395_2193492490923982_1621887832605851648_n
Разом два цих напрямки створюють неповторний мікс емоцій і техніки, чуттєвості і суворої краси. Джаз-модерн, відмовившись від канонів класичного танцю, прагне висловити духовні потреби і пошуки сучасної людини. Повернення до природності, свобода рухів, народжують найсильнішу виразність почуттів і емоцій. Революція, яку зробив джаз-модерн, порівнянна з народженням наднової зірки, що впливає на всі навколо, що створює свій новий світ, світ мистецтва. Джаз-модерн розвиває вас не тільки розумово, але і фізично. У вас покращитися постава, з’явиться гнучкість, грація і пластика, витривалість, у вас покращитися пам’ять і уява, тому що цей танець вимагає повного занурення в себе.

Модерн-джаз — це танцювальний стиль будується на чергуванні напруги і розслаблення, підйомів і падінь, плавних і різких рухів. Він надає повну свободу танцюристу, дає можливість тілом показати свої емоції. Ідея цього танцю — виразити за допомогою ритмопластики і акторської майстерності свій внутрішній світ, слідуючи за музикою.

Модерн — це танець, дивним чином поєднує в собі елементи джазової хореографії, стилістику напряму модерн і техніку класичного танцю. Цей напрямок дуже експресивно, дозволяє за допомогою рухів висловити складні емоції. Джаз-модерн відрізняють динамічні і вільні рухи корпусу, граціозні обертання і стрибки. Це танець енергії, життя, постійного двіженія.Два абсолютно різних танцювальних напрямки: модерн і джаз злилися в один бурхливий потік природного, граціозно і сучасного танцю. Так народився модерн-джаз — танець, який привертає контрастним поєднанням «чорного» джазу і «білої» класики.

У цьому стилі можна побачити і класичні балетні па, і модерні ламані руху, і хіп-хоповскіе стрибки, і латиноамериканські «хвилі», і акробатичні трюки з брейка. Але все це не виглядає набором запозичених рухів. Навпаки, незважаючи на те, що модерн-джаз поєднує в собі протилежності, цей танець виглядає гармонійно, всі рухи зливаються в одну пластичну і енергійну композицію, висловлюючи внутрішній світ танцюриста.

Танець в стилі модерн-джаз володіє багатим набором виразних засобів, що робить його вільним і яскравим видовищем і відкриває безмежні можливості для танцюриста. Ні балетні техніки, ні джазові імпровізації не обмежують виконавця якимись строгими стандартними рамками — лише політ фантазії і сильні, пластичні рухи. Модерн-джаз називають одним з найбільш вимогливих танців в світі, адже для його виконання недостатньо вивчити техніки, зв’язки і елементи танцю, а потрібно зібрати в одне ціле витривалість, силу, ясний розум і творчість.


Оставить комментарий

Beauty Salon

Про всі наши послуги вам розповість наш чат-бот.