Живопис

Живопис

Записатися на урок+38 0676347607


Напевно, ви з задоволенням згадуєте про те, як любили малювати в дитинстві?
А потім ви раптово охололи до занять мистецтвом. Швидше за все, ви стали жертвою фобії до малюнка. Якщо у вас розвинулася фобія до малюнка – ви далеко не самотні. Мільйони людей бояться взяти в руки олівець, щоб спробувати щось зобразити на папері. Ви малювали колись в дитинстві – ми всі малювали, – але чи то ваші друзі, чи то сестри і брати, то чи надто запопадливий вчитель малювання геть відбили у вас охоту займатися живописом.

Раптово ви змінили ставлення до своїх малюнків, вони перестали вам подобатися, і ви побоялися малювати зі страху опинитися невдахою. Хтось вважає здатність до малювання свого роду чарами. Хтось – спадковим даром. Однак помиляються і ті і інші. Можу вас порадувати: ніколи не пізно вчитися малювати або набути впевненості в собі і нові навички. По суті, щоб зробити перший крок, вам досить просто взяти в руки олівець і листок паперу і намалювати що-небудь найпростіше.

Виберіть одну квітку, листок або гілку, як слід розгляньте їх і зробіть найпростіший малюнок однією лінією. Не пошкодуйте часу на цей малюнок. Спробуйте намалювати його прямо тут і зараз. Що ви відчули в ці хвилини? Вам було спокійно і приємно? Або ви занадто переживали, що у вас нічого не вийде? Виконуючи вправи в студії, ви позбудетеся від цих страхів і перестанете судити себе занадто суворо. А значить, ви зрозумієте, яке це задоволення – малювати, відчувати себе справжнім творцем. Ось побачите, це зовсім не так вже й складно. Якщо у вас в голові, як і раніше звучить суворий голос: “Ти не здатний малювати!” – не заважає розібратися кому саме він належить насправді.

На перевірку виходить, що цей голос оселився в лівій півкулі вашого мозку, цієї аналітичної, логічної, виносить судження половині, яка спочатку критикує кожен ваш крок, а потім без кінця задає питання. Ми ж хочемо познайомити вас ближче з вашим правою півкулею – не такою суворою, творчою, чуйною і впевнено у своїх силах. Якщо вам вистачить сміливості відкрити в собі ці якості, ви самі здивуєтеся, яким насиченим, повним стане ваше життя.Ви цілком могли б приглушити в собі уїдливий голос, який без кінця повторює, що з вас ніколи не вийде художник, тому що студія Art Dream навчить вас бачити і малювати. Крок за кроком ми проведемо вас по вправах набагато більш змістовним, ніж просто малюнок по точках і клітинам. Ми пояснимо вам, що означає по-справжньому “бачити” навколишній світ – так, як бачать його професійні художники, – і як передати на папері те, що ви бачите.

Студія працює за такими напрямками:
Креативна графіка – техніка роботи пером і тушшю;
Малюнок – техніка роботи простим олівцем;
Акварель – техніка роботи аквареллю;
Масло – техніка роботи маслом;
Акрил – техніка роботи акрилом;
Гуаш – техніка роботи гуашшю

Записатися на урок +38 0676347607