Twerk

 

Екзотичний танцювальний напрямок, в основі якого лежать різні види трясінь, в основному сідничних – booty shake, звідси і назва танцю.

DSC_9102

Буті денс – це незвичайний танцювальний напрямок для сміливих дівчат і жінок. У ньому наголошується на красиві рухи стегнами і сідницями, що додають особливу експресивність рухам танцівниці. Спочатку це африканська манера танцю, яка також культивується в Латинській Америці, де жінка не соромиться себе виразити і використовує всі свої природні переваги.

Основні елементи: – відпрацювання ритмічного малюнка сідницями (rump shaking), різноманітні рухи розслабленими стегнами; – пластична робота стегон і живота (hip rolling), трохи нагадує bellydance, але має інший ритмічний малюнок: обертання, підкручування, акценти стегнами, хвилі. Booty dance дає велике навантаження на стегна і сідниці, розробляє поперекову зону, м’язи спини і преса, а також допомагає відпрацювати почуття ритму і додає впевненості в жіночій привабливості.
DSC_9109Стиль має особливу експресією і специфікою, його можна танцювати як під reggae, так і під R&B, виконуючи як в бікіні, так і в звичному одязі і відчувати себе королевою будь-якої вечірки. Booty dance навчить вас використовувати всі можливості свого тіла, удосконалити їх і спокушати по-новому. Тепер в Дніпрі стане спекотніше, ніж на Ямайці – школа танців ArtDream, пропонує навчання самому гарячому і екзотичного танцю! Shake ya booty!


Тренер:

Алена Немиря