Ксенія Стекляннікова

Займаюся танцями понад 12 років. Відвідувала майстер-класи Дениса Стульнікова, Зулу (Україна), Романа Кованько (Росія) та ін. Мене надихає музика, краса, любов і (шоколад :))))Я танцюю для того, щоб жити, щоб реалізовувати себе як творчу особистість, удосконалювати себе як танцюриста. Танці багатогранні, мені завжди цікаво пізнавати себе з нової сторони, розкривати себе в новому образі!

Джаз-фанк приваблює мене своєю ексцентричністю, темпераментом, в цьому стилі можна поєднувати різкі і плавні, пластичні і імпульсивні руху, і все це приправлено артистичною грою і манірної ходою!

ZuUz_T1QJ1M

Чекаю всіх бажаючих дівчат небайдужих до себе, свого тіла, красивою музиці і яскравим танців! На своїх заняттях я навчаю дівчат красиво і стильно рухатися, бути пластичною, манірної і артистичною! Приходьте отримати відмінний настрій, енергію в тілі і легкість на душі!


3 Коментариев

Оксана

Октябрь 30, 2015at 10:42 дп

Отличный тренер!
Посещала тренировки этой весной , а до этого 2 года занималась активно танцами у Ксюши и брала индивидуальные занятия!
Очень рекомендую!
Индивидвальный подход и мастрерство на хорошем уровне!

Анна

Сентябрь 22, 2017at 11:30 дп

Посещаю занятия у Ксении уже более года! Я в полном восторге от Ксюши как от хореографа! Ксюша, благодаря своему профессионализму, харизме, женственности и трудолюбию сможет вас мотивировать полюбить танцы так, как вы никогда даже не мечтали! Приходите и танцуйте вместе с Ксюшей и с нами ;)

Anastasia

Март 24, 2018at 5:01 пп

Спасибо огромнейшее Ксюше, она профессиональный хореограф и просто замечательный человек! Действительно настолько заряжает энергией и вдохновляет. :)

Оставить комментарий

Beauty Salon

Про всі наши послуги вам розповість наш чат-бот.