Jazz-Fank, Vogue

Популярний стиль, танець, який притягує погляд. Такий танець зачаровує своєю емоційністю. Танець котрий здатен будь-кому надати впевненість в собі. Але навчання вимагає великих фізичних сил і витривалості.
Джаз-фанк це справжня атмосфера свята, з якої не хочеться повертатися в звичайну реальність. Джаз-фанк такий же різноплановий, як і всі існуючі танці разом узяті. Танець бере потроху з різних стилів, надає їм відтінок джазу та з’єднує нестандартним для вихідних танців чином, але характеризується відкритою постановкою корпусу, ніж помітно виділяється на їх фоні. Цей танець дуже пластичний, але різкий і непередбачуваний. Часто його можна охарактеризувати як «божевільний, божевільний».

IMG_1610

Хореографія Джаз-фанку дуже манірна, виповнюється під популярну музику і не має нічого спільного з однойменною стилем джазової музики — спокійним і мелодійним. Джаз-фанк увібрав джазову техніку (піруети, скручування, свінги,позіровкі, музичні акценти); руху епатажного стилю Waacking, несподівані позування, досить багато манірних рухів рук і проходок; різноманітні хвилі з вуличних танців, стріт-джазова жорстка подача з джазовими затяжками, експресія, стрибки і повороти; навіть рухи стегон з модерну і балету. Всі ці танцювальні стилі мають свою техніку, руху і правила. Об’єднуючи їх в джаз-фанку, ми отримуємо багато нових незвичайних рухів і граціозних переходів між цими елементами. Джаз-фанк зібрав всі «вершки» стріту, джазу, хіп-хопу, латини та інших напрямків, ставши «бум-напрямком».

Педагог-хореограф:


Оставить комментарий

Новини студіі