Kids Hip-Hop

Основне завдання хіп-хоп танцю – відчувати драйв, потрапляти в біт, ну і головне, ловити кайф від хорошого треку. Діти вчаться вживатися в образ свого героя, нехай поки це відбувається несвідомо, але вони проробляють дуже важливу для себе роботу, результати якої в подальшому допоможуть їм стати не тільки відмінними танцюристами, але і всебічно розвиненими цікавими особистостями. Заняття танцями для дитини – це не тільки всебічний розвиток і корисне хобі, а й найкращий спосіб знаходити нових друзів і спілкуватися з однолітками.
DSC_8590
У нашій студії викладають хіп-хоп усім,хто має бажання, починаючи з 4-х років.Схема навчання – від простого все до складнішого, все починається з невеликих танцювальних композицій і постановок. Діти реалізовують свої отримані знання і творчо зростають.

Танці прищеплюють дитині дотримання дисципліни, вміння узгоджувати дії і думки, покращують координацію. Це допомагає направити енергію, яка знаходиться в дитині, в потрібне русло. Взаємодія з іншими дітьми допомагає дитині вчитися працювати в колективі, він стане товариським і розкутим.
DSC_8588
Рухи для дітей точно такі ж, як для дорослих, дитина, який буде захоплений і, робити успіхи в навчанні, обов’язково захоче розвиватися далі і демонструвати свої вміння друзям.

Виховання танцями – правильне виховання, яке може вберегти вашої дитини від поганого впливу.

Педагог-хореограф:

Євгенія Дьякова