Kids Choreography

Дитяча хореографія в студії танців ArtDream — це не просто танці для дітей, це величезні можливості для всебічного гармонійного: фізичного, емоційного і естетичного розвитку дитини!
изображение_viber_2019-06-19_17-29-56
Важливо розвивати дитину з самого раннього дитинства. Танець розвиває пластичність тіла і фантазію, вчить дитину розуміти сенс художнього образу.
Навчання дітей танцям — це прекрасна можливість поліпшити фізичні дані, навчити дитину дисципліни і концентрації уваги. Танці дають можливість ставити цілі і досягати їх.
Дитяча хореографія розвиває координацію, музичний слух, сприяє розвитку творчих здібностей дитини.

Заняття з хореографії в студії танців ArtDream навчать вашого малюка за допомогою танцю висловлювати певні емоції, настрої, характер зображуваних персонажів.
Систематичні заняття танцями виправляє сутулість, зайвий вигин в попереку, дитина стане струнким і витонченим.Красива дитяча осанка- ось за що слід подякувати хореографії. Адже,навчившись в дитинстві правильно тримати спину, згодом дитина з правильної дитячої поставою уникне багатьох неприємностей зі здоров’ям. А ще заняття хореографією дають дитячому організму фізичне навантаження,рівну поєднанню кількох видів спорту!

Красива дитяча осанка- ось за що слід подякувати хореографії. Адже, навчившись в дитинстві правильно тримати спину, згодом дитина з правильної дитячої поставою уникне багатьох неприємностей зі здоров’ям.А ще заняття хореографією дають дитячому організму фізичне навантаження, рівну поєднанню кількох видів спорту!
Чекаємо ваших діток в нашій студії танців ArtDream, в дивовижній країні, яка називається дитяча хореографія. Ми з великим задоволенням і радістю навчимо танцювати дитини на уроках хореографії!
А все танцювальні досягнення наших малюків ми з гордістю продемонструємо на підсумкових звітних концертах, де батьки матимуть чудову нагоду аплодувати своїм маленьким артистам і бачити їх сяючими від задоволення!

 


Новини студіі