Heels

Новий сміливий напрямок в сучасній хореографії, що об’єднує в собі енергетику hip-hop, манеру jazz-funk, техніку jazz і ефектність бурлеску (burlesque), а також дефіле, пози і жести з стилю vogue. Уроки танцю на підборах розвивають жіночність, пластику, артистизм, почуття ритму і слуху, вчить тримати поставу і рівновагу, і, мабуть, найголовніше – просто красиво ходити на підборах.

 

DSC_5146Сказати, що heels – перший танцювальний стиль, який виконується на підборах, не можна – так чи інакше, танцювати на підборах дівчатам доводилося завжди. Але ще ніколи туфлі не були таким танцювальним фетишем, як в цій хореографії.

Будучи танцем абсолютно новим, heels не має власної танцювальної бази як такої. Рухи, пластика, манера і музикальність були запозичені з напрямів хореографії хіп-хопа інших напрямків. Це дає практично повну свободу хореографам в їх постановках, і відрізняє heels від, наприклад, jazz-funk або, тим більше, від бальних танцев.Ощущеніе музики, манера і базові рух в хіп-хоп на підборах прийшли з традиційного hip-hop.Тому, будь-яку хореографію, поставлену на підборах, можна виконати в кросівках, і вона, хоча і стане виглядати дещо інакше, залишиться такою ж природною.


 

Головне в туфлях для танців – поєднання краси і зручності. Бейонсе, Мадонна, Ріанна або LadyGaga на своїх шоу і в кліпах взуті в туфлі світових дизайнерів – ChristianLouboutin, AlexanderMcQueen, ManoloBlahnik, JimmyChoo та інших. Танцюристи ж і хореографи вибирають взуття під свій власний стиль.
DSC_9095

Як правило, це яскраві, феєрично високі шпильки, але можуть бути також і черевики на грубому каблуці з ланцюгами і шипами, чоботи, і навіть ботфорти. До них надягають лосини, порізані джинси або короткі шорти з гольфами, сукні, майки, топи або куртки – надихатися костюмами для занять heels можна з улюблених кліпів, концертів, фільмів і танцювальних відео, знайдених на Youtube.
Педагог-хореограф:

Ксенія Стекляннікова