BALANCE YOGA

DSC_0404 (1)

BALANCE YOGA
Цей стиль Хатха йоги спирається на традицію одного з найвідоміших вчителів сучасності, Шрі Тірумулая Крішнамачарьі, учні та послідовники якого створили найбільш популярну в усьому світі школи.

У цій традиції використовуються статико-динамічні послідовності на основі віньяси. І хоча в різних стилях акцент між статикою і динамікою може сильно зміщуватися, роблячи їх несхожими, але тим не менше кожен рух пов’язан з вдихом або видихом і кожна вправа буквально нанизується на дихання.

Таким чином створюється важливий зв’язок між вправами, завдяки чому кожна наступна вправа посилює ефект від попередньоі.

BALANCE YOGA – це сучасний стиль, в основі якого лежить віньяса, як зв’язок руху і дихання. Велика увага приділяється відновленню м’язового балансу через динамічні вьяями на роботу м’язів антагоністів. Завдяки такому підходу у м’язів відновлюється функціональна довжина, втрачена через звичні повсякденні навантаженя, що дає можливість більш ефективно працювати в статичних навантаженнях і швидше розвиватися в практиці.
Також, особлива увага приділяється компенсації після навантаження, щоб організм якнайшвидше відновлювався. Для дотримання травмобезопасности і збалансованого впливу на вегетативну нервову систему, окрема увага приділяється виконанню бандх.

Техніка виконання традиційних асан повністю базується на знаннях анатомії і біомеханіки людського тіла. У розробці тренувальних режимів використовуються всі сучасні дослідження і досягнення в галузі спортивної біохімії та спортивної медицини.

Співвідношення динаміки і статики змінюється в залежності від рівня і складності практики. Динамічні вьяями на м’язи антагоністи актуальні на ранніх етапах освоєння вправ. Поступово вивчаючи пози, практикуючий може довше затримуватися в них, не втрачаючи при цьому в якості виконання, а й доповнюючи свою практику усвідомленої роботою з диханням. Тоді статичні вправи можна вже об’єднувати в зв’язки, де кожна асана може створювати підготовче або компенсує вплив, посилюючи тим самим ефект окремих вправ.

Заняття в BALANCE YOGA
побудовані так, щоб максимально реалізувати ці можливості.

Групові тренування по Хатха йоги мають 3 рівні складності.

Тривалість тренувань — 1.5 години.

Хатха Йога Початкова-1 і Сурья Намаскар Динамічні вьяями

Заняття для початківців. Комплекс вправ ретельно підібраний для м’якої і глибокого опрацювання всього організму. Якщо ви новачок, то ці заняття для вас.

Хатха Йога Початкова-1.5

Тренування розрахована на початківців і продовжують. Вона включає в себе загальнозміцнювальну навантаження, детальну опрацювання м’язів корпусу і відновлення природної рухливості в суглобах.

Хатха Йога Початкова-2

Заняття для продовжують. Тренування в статико-динамічному режимі, потрібна деяка підготовка, тому для новачків це тренування не підходить.

Хатха Йога Основний рівень

Динамічні заняття з використанням принципу віньяси (зв’язок дихання і руху), розрахований на просунутих практиків, тих хто вже освоїв Хатха Йога Початкова 1 і

Активно використовується сила і гнучкість, напрацьовані на попередніх рівнях занять.

Заняття присвячені роботі з диханням. Через асани і дихальні вправи йде підготовка дихальної мускулатури до подальшої роботи з пранаямою. в

Табата (інтервальне тренування)- це один з найефективніших способів інтервального тренування.

Класична Табата — це тренування з декількома інтервалами по 20 і 10 секунд. Спочатку 20 секунд максимально інтенсивної роботи і 10 секунд відпочинку, такі цикли повторюються 8 разів поспіль і складають в загальній сумі 4 хвилини. Такий режим тренування перемикає організм з харчування глюкозою на спалювання жирних кислот.

Семінари

Дуже важливу роль, як для початківця, так і для вже давно практикующий йогу людини, відіграє можливість поглибити і розширити свої знання і вміння. Таку можливість дають нам тематичні семінари та тренінги-інтенсиви.

В нашій студії постійно проводиться поглиблений курси, на яких детально розбираються як базові принципи практики асан, так і подальші ступені йоги. Цей курс можуть пройти всі, хто хоче поглибити та індивідуалізувати власну практику.


4 Коментариев

Анна

Октябрь 16, 2018at 9:06 дп

Напишите актуальное расписание по йоге. Стоимость и нужно ли предварительно записываться?

  admin

  Октябрь 18, 2018at 9:04 дп

  БУДНИЕ:
  09:00-10:30
  10:30-12:00
  14:00-15:30
  18:00-19:00
  19:00-20:30
  (вт,чт с 19:00 до 20:00)
  Вся информация на сайте актуальная. И стоимость абонементов и расписание
  Разовое занятие 100 грн.

  Абонемент 4 занятий 300 грн. (срок действия 1 месяц)

  Абонемент 8 занятий 500 грн. (срок действия 1 месяц)
  Безлимитный на месяц 600 грн

Дарья

Апрель 8, 2019at 5:01 пп

Здравствуйте!Подскажите ,сколько человек в группе стретчинга?Сколько по времени длится тренировка?

  admin

  Апрель 8, 2019at 5:58 пп

  Здравствуйте!
  У нас три группы:
  Пн и Пт 19.00 группа 10-15 человек
  Вт и Чт 19.00 группа 4-6 человек, группа новая, в процессе набора.
  Вт и Чт 11.00 группа 5-6 человек, группа новая, в процессе набора.

Оставить комментарий