Strip Dance

Современные танцы Танець розкріпачення, пристрасті і чуттєвості створює маленький спектакль, який заворожує не тільки ваші серця, а й змушує затамувати подих випадкових, а може і не дуже випадкових, спостерігачів!
Ви перевтілюєтеся, розкриваєте свої найпотаємніші бажання і, що найголовніше, ви їх втілюєте в життя! Дехто схильний ототожнювати такі поняття як стрип пластика і стриптиз, що, безумовно, не є
вірним. Стрип-денс ж не має на увазі оголення, але допомагає набути впевненості в собі, розкутість, розкутість у рухах. М’якість, пластичність, сексуальність – ось відмінні риси цього танцю.
DSC_9013

Стрип-денс – це танець, заснований на міксі різних стилів і напрямків, що включає в себе і джаз-модерн, і елементи класичного балету і східного танцю, і латиноамериканські пристрасті, і сучасну хореографію. Таке поєднання розвиває вас найбільш багатогранно і професійно, підвищує вашу танцювальну грамотність. Виконання цих елементів відрізняється еротичним характером рухів і не має нічого спільного з вульгарністю або вульгарністю.
Що ж дають стрип танці жінкам:

– У танцях стрип пластики максимально задіяні всі основні м’язи.
– Завдяки глибоким присіданням і підйомів стають подтянутее м’язи ніг і сідниць.
– танцівниця strip dance гарантована рівна постава.
– Завдяки пластичним рухам фігура стане стрункішою і підтягнуті.
Будь який танець у стилі Strip Dance – це мініспектакль, який потрібно зіграти так, щоб глядач повірив, а для цього необхідні артистичні навички, вміння грати особою, виражати емоції за допомогою очей, міміки, тіла. Це досягається не відразу, але приходить з досвідом при регулярних тренуваннях.

Педагог-хореограф:

Юлія Табакли