WOMEN YOGA

Запрошуємо Вас на йогу для жінок !!!

Йога для жінок – це унікальний курс йоги, що враховує особливості жіночої психофізіології! Ці заняття засновані на 10-ти річному досвіді проведення тренувань для жінок і враховують особливості практики йоги для жіночого організму,а також жіночої психофізіології.

Методика проведення занять побудована на принципі поступовості освоєння вправ і гармонійного чергування напруги і розслаблення. У процесі виконання вправ Ви зміцните м’язи і суглоби, станете більш гнучкими, пластичними, стрункими, а так же поринете в захоплюючу і життєво корисну філософію йоги. Дихальні гімнастики допоможуть Вам отримати потужний заряд енергії і відчути прилив сил.

Техніки релаксації в йозі допомагають справлятися зі стресами. Інтенсивні і якісні тренування дають тонус всіх м’язів, допомагають підтягти тіло і вибудувати поставу. На заняттях враховуються вплив Сонця, знаків зодіаку і Місяця на організм жінки, даються корисні рекомендації саме для жіночої практики, наприклад, за методикою виконання вправ, так як є чоловічі і жіночі варіанти виконання багатьох вправ.

Запрошуємо Вас в захоплюючий світ йоги!


Тренер:

Олексій Їжак