Yoga for beginners

Йога — це справжня знахідка для тих, хто хоче знайти гармонію між тілом, душею і духом. Так, за допомогою постійної практики ти зможеш стати гнучкою, підтягнути тіло, і знайти душевний спокій. Так, йога — не найкращий вибір, якщо твоя мета — просто схуднути або накачати попу, проте вона ідеальна для пізнання самого себе.DX-41
МІФИ про йогу:
1. «Щоб почати займатися йогою, я вже повинен бути гнучким / струнким і мати хоч якусь фізичну підготовку.»
Іноді людина боїться почати займатися йогою, оскільки вважає себе повним, із неспортивних, які не мають ніякої фізичної підготовки. Це типова омана. Ви можете сміливо починати займатися з будь-якого рівня вашої фізичної підготовки і поступово придбаєте все якості, про які тільки мрієте — стрункість, гнучкість, фізичну витривалість і силу. Для цього існує спеціальна йога для початківців.
2. «Заняття вимагають багато часу, а я зараз дуже завантажений на роботі / навчанні.»
Ви можете почати займатися хоча б 1 раз в тиждень в групі, або, якщо у вас немає часу навіть для цього, 5-10 хвилин будинку кожен день. Пройде якийсь час, і ви отримаєте перший ефект від йоги — вам на все почне вистачати часу.
3. «Заняття йогою будуть для мене зараз додатковим навантаженням, а у мене тепер ні на що не вистачає сил.»
Якщо ви почнете займатися під керівництвом досвідченого інструктора, заняття не тільки не будуть вас втомлювати, але і стануть для вас відмінним джерелом відпочинку і розслаблення.Вони будуть давати вам сили, ви зможете зняти втому і напругу, відчути себе відпочилим і бадьорим.
Запрошую зламати ці стереотипи, здолати похмурі думки та встати на доріжку практики.

Тренер-педагог:


Оставить комментарий

Новини студіі